פשיטת רגל

משרדנו מייצג דרך קבע מס' רב של חייבים בהליכי פשיטת רגל.

למעשה, משרדנו רואה בהליך פשיטת רגל כהליך חשוב מאין כמותו אשר בסופו מתאפשר לחייב לקבל הפטר מכל חובותיו ולצאת לדרך חדשה בחייו.

המציאות בה אנו חיים כיום מביאה חייבים רבים אשר עול הנשייה הכבד מונח על צוואריהם לבחור בהליך פשיטת הרגל.

בקצרה נציין כי הליכי פשיטת רגל הם הליכים המתנהלים בבית המשפט המחוזי אשר לו נתונה הסמכות הייחודית בהליכי פשיטת הרגל. בשלב הראשון, לאחר בחינת תיק פשיטת הרגל, ניתן לחייב צו כינוס ובמסגרתו מעוכבים כל הליכי הגביה כנגדו, מוסרת ההגבלה על חידוש רישיון הנהיגה (ככל וקיימת) וניתנת האפשרות לפתוח חשבון בנק ביתרת זכות בלבד. כמו כן נקבע סכום קבוע אשר על החייב לשלם מידי חודש בכל זמן שהותו בהליך פשיטת הרגל.

משרדנו מלווה את הלקוח בכל ההליך החל מתחילתו, דרך מתן צו הכינוס, חקירה במשרדי המנהל המיוחד, הדיון בבית המשפט, ועד לקבלת ההפטר המיוחד.

יתרונו של הליך פשיטת הרגל הוא שבסמוך לאחר קליטת הלקוח למסלול של פשיטת רגל ניתן יהיה לעכב את ההליכים המתנהלים כנגדו ולאפשר לו באופן כמעט מיידי לנשום לרווחה ולנהל את חייו ללא פחד מצל הנושים המאיים עליו.

משרדנו מחדיר ללקוחותיו את האמונה בהליך פשיטת הרגל ומשגיח על התנהלות לקוחותיו בהליך תוך מתן הכוונה וייעוץ ומתן דגש על החשיבות בהתנהלות נכונה בהליכי פשיטת הרגל.

משרדנו אף עומד בקשר ישיר עם לקוחותיו לכל אורך הליך פשיטת הרגל ומסייע בידם להגיש את הדו"חות הנדרשים ודואג להזכיר מבעוד מועד על אודות התשלום החודשי אשר נקבע על ידי בית המשפט של פשיטת הרגל.

משרדנו מאמין כי התנהלות נכונה בהליך פשיטת הרגל תוך עמידה במטלות המוטלות על חייב פושט רגל ושיתוף פעולה פורה עם קציני בית המשפט ה"ה המנהל המיוחד/נאמן והכנ"ר, הם המתכון להצלחת הליך פשיטת הרגל ובסופו של יום יביאו לקבלת ההפטר המיוחל, שכן התנהלות לקויה של חייב פושט רגל עלולה להביא לידי ביטול הליכי פשיטת הרגל נגדו.

 

צור קשר


שעות:

ראשון - חמישי: 09:00 - 18:00
שישי - שבת: סגור

טלפון:

משרדים: 03-637-4411
פקס: 03-637-4412

כתובת:

רחוב בר-כוכבא 16,

בני-ברק.

צרו קשר