ייצוג חייבים

ייצוג חייבים, עיכוב הליכים, ניהול מו"מ עם זוכים והסדרי תשלומים

ייצוג חייבים בהוצאה לפועל

כנגד אזרחים רבים נפתחים מידי יום תיקי הוצאה לפועל.

תיקי ההוצאה לפועל נפתחים, בלשכות ההוצאה לפועל השונות (המשמשות כרשות המבצעת של גביית החובות), כנגד חייבים לצורך אכיפת פסקי דין והחלטות שיפוטיות, שיקים חוזרים, קנסות, והתחייבויות שונות על פי הסכמים.

אין ספק כי תיק הוצאה לפועל תלוי ועומד מעיק ומשבש את שגרת החיים.

תיק הוצאה לפועל גורר יחד איתו עיקולים, הגבלות, כינוס נכסים ושאר הליכים אשר לעתים מכבידים ולעתים יש בידם לשבש את כל שגרת החיים וזאת מבלי להזכיר את גובה החוב אשר הולך וטופח מידי יום ביום.

ההתמודדות עם תיקי הוצאה לפועל לא פשוטה כלל ומי שאינו בקי בהתמודדות זו בדרך כלל יצבור תסכול רב ומיותר.

למשרדנו ידע, הבנה וניסיון רב בניהול תיקי חייבים ובהתמודדות הנדרשת בתיקי ההוצאה לפועל.

כך למשל, פעמים רבות נפתחים תיקי הוצאה לפועל בצורה של בקשה לביצוע שטר (בגין שיקים שחזרו), או בדרך של תביעה לסכום קצוב (לפי סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל, תשכ"ז-1967). במקרים אלו אין למהר ולשלם את החוב ומומלץ לפנות לייעוץ משפטי מקצועי שכן פעמים רבות אין בעצם פתיחת תיק ההוצאה לפועל סוף פסוק בכל הנוגע לחוב.

לכן, במסגרת קליטת לקוח למשרדנו נבנית לכל לקוח ולקוח מסגרת טיפול לחילוץ הלקוח מתיק ההוצאה לפועל כאשר המטרה היא לצלוח את תיק ההוצאה לפועל עד לסגירתו במינימום נזקים ומינימום הליכים הננקטים כנגד הלקוח.

חשוב לזכור כי אחד הגורמים החשובים והמשמעותיים ביותר בתיק הוצאה לפועל הוא גורם הזמן, וככל שעובר הזמן הנזקים הולכים וגדלים ובפני הזוכה נפתחות עוד ועוד אפשרויות לנקוט בהליכים כנגד החייב. משרדנו מודע לגורם הזמן ומרגע קליטת הלקוח פועל במלוא המרץ למזעור הנזקים ולעתים אף במרוץ כנגד הזמן.

משרדנו אף פועל לניהול מו"מ עם זוכים רבים במטרה להגיע להסכמי פשרה ובכך להפחית את גובה החוב מחד ולפרוס אותו למס' תשלומים נוחים בהתאם ליכולת הלקוח מאידך.

למותר לציין, כי משרדנו מודע לכל ההשלכות שיש בעצם היותו של תיק ההוצאה לפועל פתוח כנגד החייב ולפיכך עבודת משרדנו נעשית בדיסקרטיות מוחלטת תוך שמירה על כבודו ופרטיותו של הלקוח.

לכן משרדנו ממליץ ללקוחותיו כי מיד לאחר שנודע להם על פתיחת תיק הוצאה לפועל כנגדם להעביר את הטיפול בתיק לעו"ד העוסק בתחום.

צור קשר


שעות:

ראשון - חמישי: 09:00 - 18:00
שישי - שבת: סגור

טלפון:

משרדים: 03-637-4411
פקס: 03-637-4412

כתובת:

רחוב בר-כוכבא 16,

בני-ברק.

צרו קשר