אודות

"מתן הפטר הוא אחת מהמטרות העיקריות של הליכי פשיטת הרגל. ההפטר נועד לאפשר לחייב לפתוח דף חדש בחייו מבחינה משפטית וכלכלית"
(מתוך דברי ההסבר להצעת חוק ההוצאה לפועל (הפטר לחייב מוגבל באמצעים), התשע"ה-2015)

משרדנו, העוסק בין השאר בייצוג חייבים, רואה במתן ההפטר המיוחל כמטרה נעלה בבואו לייצג חייב בהליכים אשר מטרתם לעזור לו לפתוח דף חדש בחייו.
משרדנו מודע לקשיים הכלכליים המצויים בביתם של רבים מאוכלוסיית המדינה ובשל כך מעניק טיפול מקצועי, אישי ודיסקרטי המותאם לכל לקוח ולקוח בהתאם למצבו הכלכלי.

למשרדנו, המתאפיין באווירה צעירה ודינמית, ידע והבנה בניהול הליכים בפני בתי המשפט השונים ובבוררויות.
כמו כן לעורכי הדין במשרדנו ניסיון רב שנים בניהול ותפעול של הליכי גביה בלשכות ההוצאה לפועל.
כמו כן מעניק משרדנו ייעוץ משפטי קבוע במגוון תחומי המשפט המסחרי למס' חברות במשק המתמחות בתחומן.
בנוסף, למשרדנו ידע, הבנה וניסיון רב בכל הקשור לייצוג חברות שעוסקות בהלוואות חוץ בנקאיות, משרדנו מייעץ לחברות מיום הקמתם, בונה לחברה את כל מערך ההתקשרויות והטפסים ומתווה את הדרך לפעילות נכונה תוך הקטנת סיכונים ועמידה בדרישות החוק והרשות להלבנת הון.

משרדנו באמצעות עורכי הדין ו/או עובדי המשרד המקצועיים נותנים שירות און ליין שנועד לתת מענה מהיר ללקוח בזמן אמת, לרבות הכנת ניירת ייחודית למקבל ההלוואה, דרך ביצוע של השעבודים ו/או הרישומים הנדרשים, כאשר נציג המשרד יכול להגיע בזמן אמת למשרדי הלקוח על מנת לאמת את המסמכים ו/או להתאים אותם לדרישות של אותה העסקה .

מעצם ניסיון המשרד בכל הקשור להלוואות חוץ בנקאיות, למשרדנו יש את היכולת לייצג חייבים שלקחו הלוואות חוץ בנקאיות מגורמים שפועלים בניגוד לחוק, יכולת וידע שמובילים להפחתה משמעותית של החוב ואף לביטולו המלא בסופו של ההליך .

צור קשר


שעות:

ראשון - חמישי: 09:00 - 18:00
שישי - שבת: סגור

טלפון:

משרדים: 03-637-4411
פקס: 03-637-4412

כתובת:

רחוב בר-כוכבא 16,

בני-ברק.

צרו קשר